pátek 5. července 2024

Informace k letnímu táboru 2024

Každý rok na začátku prázdnin s překvapením zjišťujeme, že termín odjezdu na tábor se blíží mílovými kroky – a světe div se, ani letos tomu není jinak. Takže spouštíme pravidelný informační servis.

Detailní pokyny k tomu, co a jak si zabalit, aby cesta tam i zpět byla pro všechny co nejsnazší, najdete zde.

Při odjezdu na tábor od vás budeme vybírat nástupní listy, pro děti stáhněte a vytiskněte tento formulář. Vedoucí starší 18 let použijí tento formulář, jehož součástí je potvrzení o zdravotní způsobilosti.

Kromě nástupního listu při nástupu odevzdejte také Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte k účasti na zotavovací akci a škole v přírodě. Stačí nám kopie, originál si nechte pro další použití ve škole a jiných kroužcích. Vystaví vám jej váš praktický lékař – mají své vlastní tiskopisy. Možná už ho máte vystavený z nějaké jiné akce, můžete jej tedy klidně použít.

Platnost posudku je dva roky od data vystavení, z loňského roku máme platné posudky pro tyto táborníky: Mariana Ambrozková, Maxmilián Berka, Zita Berková, Alžběta Gajdošová, Alexandr Chytil, Tobiáš Křivánek, Vilém Matoška, Alžběta Matošková, Benedikt Něnička, Matyáš Stodůlka, Mariana Stodůlková, Josef Střítecký, Lucie Střítecká, Michaela Střítecká, Maxmilián Valčík, Damián Valihrach, Anastázie Valihrachová, Antonie Valihrachová. Všichni ostatní budou muset dodat nový.

Pokud budete žádat o příspěvek na tábor svou zdravotní pojišťovnu, odevzdejte nám při odjezdu také formulář žádosti – na táboře vyplníme a orazítkujeme a vrátíme při návratu spolu s dětmi.

Kdyby cokoliv, pište, volejte – kontakty jsou v dokumentu s informacemi.

Tak brzy na viděnou!

Žádné komentáře:

Okomentovat