úterý 27. června 2023

Informace k letnímu táboru 2023

Termín odjezdu na tábor se blíží mílovými kroky, je tedy ten pravý čas na všechny potřebné informace. Detailní pokyny k tomu, co a jak si zabalit, aby cesta tam i zpět byla pro všechny co nejsnazší, najdete zde. Letos prosím čtěte bedlivě, oproti minulým rokům jsou tam určité změny – a také jedna speciální součást vybavení na celotáborovou hru. 

Při odjezdu na tábor od vás budeme vybírat nástupní listy, pro děti stáhněte a vytiskněte tento formulář. Vedoucí starší 18 let použijí tento formulář, jehož součástí je potvrzení o zdravotní způsobilosti. 

Kromě nástupního listu při nástupu odevzdejte také Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte k účasti na zotavovací akci a škole v přírodě. Stačí nám kopie, originál si nechte pro další použití ve škole a jiných kroužcích. Vystaví vám jej váš praktický lékař – mají své vlastní tiskopisy. Možná už ho máte vystavený z nějaké jiné akce, můžete jej tedy klidně použít. 

Platnost posudku je dva roky od data vystavení, z loňského roku máme platné posudky pro tyto táborníky: Eduard Zbožínek, Antonín Vašíček, Alexandra Valihrachová, Augustýn Valihrach, Fabián Valčík, David Taha, Marie Trávníková, Johana Trávníková, Tobiáš Trávník, Michaela Střítecká, Miloš Staněk, Vojtěch Řezník, Nela Lungová, Anna Koudelová, Šimon Křivánek, Jan Křivánek, David Kočíř, Magdalena Hochmanová, Alžběta Hochmanová, Martin Bužek, Patricie Blahůšová, Dominik Blahůš, Maxmilián Berka, Jáchym Valihrach, Agáta Valihrachová, Prokop Valihrach, Amálie Krajtlová, Mikuláš Krajtl. 

Pokud budete žádat o příspěvek na tábor svou zdravotní pojišťovnu, odevzdejte nám při odjezdu také formulář žádosti – na táboře vyplníme a orazítkujeme a vrátíme při návratu spolu s dětmi. 

Kdyby cokoliv, pište, volejte – kontakty jsou v dokumentu s informacemi. 

Tak brzy na viděnou!

Žádné komentáře:

Okomentovat