pondělí 9. září 2019

Skautský teambuilding 2019

Když jsme naposledy společně vyrazili za krásami babího léta, napadlo 80 cm sněhu. =o) V této pozvánce jsme tedy opatrnější a zveme ,,jen'' na víkend na Pálavu. Na programu budou hry, tmelení kolektivu, plánování skautské činnosti a zdokonalování nejen skautských dovedností.

Zájemci nechť zaplatí níže uvedenou částku u Prokopa, a to nejpozději do 29. září. Kdo nezaplatí, s tím nemůžeme počítat.

Akce je určena všem aktivním členům našeho oddílu s hnědým šátkem, kteří mají více než dvanáct let – včetně rádců a stárnoucích vedoucích.

Cena: 500 Kč
Místo konání: Perná
Sraz: v pátek 4. října na klubovně v 15:15 hod.
Návrat: neděle 6. října, Kyjov - autobusové nádraží v 16:22 hod.
S sebou: Oblečení dle počasí - především na ven, papuče, turistickou obuv, spacák, karimatku, láhev na vodu, nůž, hrníček, lžičku, hygienické potřeby, skautský kroj a svačinu na cestu (1. společné jídlo bude večeře). To vše bude úhledně zabaleno v batohu, který si ponesete na zádech.

Pokud by někdo nemohl odjet v daný čas (návrat z práce či ze školy), lze se domluvit na individuálním příjezdu. O této situaci je třeba předem informovat.

Mobilní opatření: Vzhledem k narůstajícímu počtu nomofobiků i v našem oddíle (nomofobie je označení pro úzkostnou poruchu nebo fobii, jež spočívá v závislosti na vlastním mobilním telefonu nebo smartphonu), zůstavají mobilní telefony všech členů pod 18 let doma. Starší členové mohou mít mobil s sebou, ale po většinu času vypnutý. Zapnutý bude pouze od 19:00 do 20:00 na vyřízení nejdůležitější korespondence. V případě problému s tímto opatřením kontaktujte vedoucího akce – Jonáše Zbožínka.

Žádné komentáře:

Okomentovat