pátek 25. dubna 2014

Naco-Sahara

Jak se zdá, ani tentokrát nebude počasí naší výpravě příliš nakloněno, a proto už preventivně měníme cíl. Místo ohlašované výpravy do meandrů řeky Moravy se po krátké městské hře v Kyjově seznámíme s krásami a přírodními i kulturními zajímavostmi Lovčic. Teplo a kryté zázemí pro případ bláznivého aprílového počasí zajištěno. Jinak platí skoro vše jako při původně ohlašovaném podniku. "Mám pocit, že jistě natrefíme i na nějaké  dobrodružství," říká Katan. A dodává: "No a pokud to náhodou s tím dobrodružstvím nevyjde, vždycky jsou tu ještě řízky."

Sraz: v sobotu  26. 4. 2014 na vlakovém nádraží v Kyjově  v 7:15 
S sebou: oblečení dle počasí, pláštěnku vhodné velikosti, svačinu na celý den (plus řízek pro Katana), dostatek tekutin (1,5-2 litry), něco na opečení, věci na schůzku (deník, tužku, uzlovačku, šátek, KPZ), oblíbené papírové koule 4 kusy, největší kovovou minci (50 Kč na vlak a autobus)
Návrat: v sobotu 26. 4. 2014 na autobusovém nádraží v Kyjově v 15:08

V případě dotazů ohledně velikosti řízku a použití masa kontaktujte Katana (mobil: 723 217 737). Ohledně dalších případných dotazů k výpravě kontaktujte také Katana (stejné telefonní číslo jako v předchozím případě). 

Žádné komentáře:

Okomentovat