pondělí 11. března 2013

Bitvy a modřiny

V tyto dny začínají mizet modřiny, jenž některým Idilidem zůstaly jako jediná vzpomínka na slavnou bitvu Ježkových očí - levého oka s pravým okem. Tato bitva se odehrála koncem února v Brně paintballové hale, kterou provozuje prastarý Idiliďa Dodo.
Svorní a věrní přátelé se po čas bitvy stali nepřáteli na život a na smrt. Zbraněmi nám byly pušky poháněné stlačeným vzduchem a municí menší hopskulky. V bitevní vřavě nezůstával nikdo pozadu. Krevní oběh nasycen adrenalinem a touha zneškodnit nepřátele byla větší než pud sebezáchovy a strach ze štiplavého žihadla soupeřovy munice. Bitva skončila nerozhodně, ale osud války není ještě rozhodnut. K rozhodujcímu souboji se armády střetnou v teplých letních měsících ve venkovním prostředí.
V přátelské atmosféře brněnské čokoládovny jsme pak na znamení dočasného míru vypili lahodný mok a vyšli na procházku Brnem. Velká sněhová nadílka, která toho dne napadla, nám bohužel nedovolila přestat ve válčení. Jen jsme vyměnili pušky za sněhové koule a nelítostný souboj pokračoval až k nádražní budově.
Fotky z haly najdete zde.

Žádné komentáře:

Okomentovat