úterý 24. dubna 2012

Novinky na webu

Na našem webu se objevila řada novinek, tak si je raději shrneme, aby vám nic neuniklo:

  1. Od minulého týdne jsme začali rozdávat přihlášky na tábor, nejpozději do pátku 27. dubna byste je všichni měli mít doma. Termín odevzdání přihlášek je 15. května 2012, podrobné informace obdržíte po odevzdání přihlášky. Pokud se nemůžete dočkat, až k vám přihláška dorazí, nebo vám ji v mezičase sežral pes či slepice, můžete si ji stáhnout z našeho webu a vytisknout znovu. Odkaz na přihlášku viz samostatný příspěvek níže.
  2. V sobotu 28. dubna pořádáme další oddílovou výpravu, tentokrát na Střílecký hrad - provede nás dcera majitelů sl. Střílecká. Srdečně všechny zveme a připomínáme - kdo nemůžete, omluvte se co nejdříve svým vedoucím! Bližší info viz níže.
  3. V pravém panelu přibyla možnost nechat si zasílat novinky z našeho webu mailem - využijte jí, ať máte jistotu, že o nic důležitého nepřijdete. 
  4. V pravém panelu najdete také anketu - zajímá nás, jak jste byli spokojeni s loňským balením dětí do krabic od banánů. Děkujeme za vyplnění, i váš hlas může rozhodnout o podobě letošního transportu.
  5. Aktualizovali jsme fotogalerii z březnové vycházky, své fotky dodali Gůgl a Ježek. Najdete ji zde
  6. Skauti, máte nejvyšší čas přihlásit se na květnový vodácký výcvik. Kromě Pána Vod se na vás těší taky Katan, Dino a Mauka. 
  7. Společně s kyjovskými Junáky se podílíme na oslavách 100 let skautu u nás. Součástí oslav bude i hra Odkaz Dominika Jurovského, kterou připravují Katan a Ježek. Můžete se zúčastnit i Vy - v sobotu 5. května v 10:00 sraz na náměstí u týpí! Nemluvě o vernisáži a výstavě v Městské knihovně...
  8. Tomket a Fiš přežili Skaut Point. Sláva jim, župajdá, juchachá! Fotky doplníme hned, jak se k nim dostaneme.

Žádné komentáře:

Okomentovat